Кошик
9 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

Паркани для дачі та дому

Паркани для дому та дачі – металеві конструкції, які виготовляються нашою компанією. Досвід роботи наших майстрів більше 12 років . Продаж та встановлення огорож під ключ ведеться в Києві та області. Широкий асортимент дозволить вам вибрати виріб згідно з побажаннями та бюджетом, виділеним на купівлю та благоустрій території.

Переваги

Дачний паркан користується популярністю в нашій країні. Покупці вибирають з таких причин:

  • зносостійкість;
  • надійність;
  • міцність;
  • безпека.

Відмінною особливістю є наявність високих охоронних функцій. Метал дозволяє огорожі витримувати сильні вітрові навантаження, а також дії зловмисників, вандалів.

Металеві конструкції невибагливі у догляді. Фарбувати можна один раз на кілька років. Таких дій буде цілком достатньо, щоб захистити метал від корозійних процесів.

Виробництво огорож

Виготовлення парканів ведеться за допомогою методу зварювання і кування. Дизайн розробляється досвідченими спеціалістами, які враховують сучасні тенденції та віяння, що висуваються сьогодні до таких виробів.

Будівництво парканів під ключ здійснюється нашими майстрами за попередньою домовленістю з клієнтом на його об'єкті, головне, щоб правильно були виставлені межі ділянки. Нам не потрібне проживання на об'єкті. Правильний монтаж паркану гарантує вам, що огорожа простоїть протягом багатьох десятків років без втрати зовнішнього вигляду та характеристик.

Параметри

Зварні металеві вироби мають широку сферу застосування. Даний факт пояснюється наявністю хороших характеристик, що забезпечують їх універсальність. Вони досить органічно виглядають з різними житловими будівлями незалежно від поверховості та архітектурних особливостей. Також виготовлення та встановлення огорож з металу, здійснюється на дачних ділянках, об'єктах громадських установ, біля адміністративних будівель. Зварні конструкції оточують:

  • котеджні селища;
  • СНП і ДНП;
  • автомобільні стоянки;
  • промислові і складські комплекси.

Продаж

Купити паркан на дачу або для приватного заміського будинку в нашій компанії не складе труднощів. Достатньо лише ознайомитися з асортиментом та зробити вибір. Якщо ж виникли певні складнощі, ви можете проконсультуватися у наших фахівців або уважно подивитись фото товару.

Невисока вартість парканів від нашої компанії обумовлена їх продажем безпосередньо від виробника. Купуючи у нас, ви можете не сумніватися в доступності ціни. У нас також можна замовити паркан на ділянку за індивідуальним проектом з установкою під ключ в Києві і області. Телефонуйте!