Кошик
9 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

Секційні паркани

Наша організація виготовляє і реалізує металеві секційні паркани протягом 12 років. Ми завжди ставимо на перше місце якість. Співпрацюючи з нами, можна за хорошою ціною придбати паркани.

Стовпи, що входять до складу конструкції, бетонуються в обов'язковому порядку, а їх висота може коливатися від 1 до 3 м залежно від побажань замовника. Ще у нашому каталозі представлені секційні паркани з сітки, виготовлені з використанням сітки-рабиці з подвійним прутком або без нього.

Позитивні сторони

Паркани, представлені в нашому каталозі, користуються популярністю серед великого числа дачників завдяки таким позитивним сторонам:

  1. Зносостійкості. Виріб здатний зберігати експлуатаційні властивості протягом декількох років, навіть якщо використовується в агресивному середовищі.
  2. Безпеки. Паркан не виділяє небезпечних для здоров'я людини речовин, навіть якщо знаходиться під впливом прямих сонячних променів або високої температури.
  3. Підвищеними характеристиками міцності. Паркан стійкий до механічних пошкоджень і здатний зберегти цілісність навіть при сильних ударах.

Незважаючи на ці переваги, вартість нашої продукції залишається доступною для широкого кола клієнтів.

Виготовлення секційних огорож

При виготовленні наших огорож широко застосовується кування та зварювання. Конфігурацією огорож займаються досвідчені фахівці, які беруть до уваги сучасні вимоги та віяння.

Роботи зі встановлення огорожі починаються лише після погодження складеного проекту із замовником. Під час монтажу паркану забезпечуються охоронні функції. Міцний метал дає можливість витримувати не лише вітрові навантаження, а й різні дії зловмисників.

Варто зазначити, що характерною рисою наших металевих конструкцій є невибагливість у догляді. Для захисту паркану від корозійного впливу його досить фарбувати раз у кілька років.

У нас ви можете купити металевий, секційний паркан з установкою. Ми працюємо по Києву і області.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner