Кошик
7 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

Навіси на будь-який смак

Полікарбонатні навіси в Києві – популярна продукція для організації прибудинкового простору. Також вони застосовуються на літніх майданчиках кафе, ресторанах, для покрівлі басейнів, лазень. Навіс може використовуватися в якості козирка на відкритому корті, як тент для гойдалок та для багатьох інших цілей.

Переваги

До основних достоїнств вироби з полікарбонату можна віднести:

  • легкість;
  • міцність;
  • безпекою при плавленні, не горючістю;
  • гнучкість;
  • практичність;
  • простоту в догляді.

Вони здатні зберігати тривалий час структуру і форму. Полімер має спеціальне покриття, яке повністю перешкоджає нагріванню повітряного простору. Таким чином, в повній мірі виключається поява парникового ефекту, властивого закритих приміщеннях. Завдяки світлопропускання відбувається економія електричної енергії, яка в інших випадках витрачається на освітлювальні пристрої.

Гарний кольоровий полікарбонат відрізняється стійкістю до зносу.

Виробничий процес

Виготовлення навісів відбувається у власному цеху, повністю обладнаному сучасним інструментом, за виробництвом стежать кілька майстрів. Ми пропонуємо конструкції будь-яких розмірів і форм.

Виробництво навісів ведеться з екологічно чистого полікарбонату, абсолютно безпечного для здоров'я людини.

Каркас виконується з міцного металу. Найчастіше це профільні труби 80х80х3 мм, 60х60х2 мм, 60х40х2 мм, 40х25х2 мм і 20х20х2 мм

Конструкція арочного навісу повністю зварна, без болтових з'єднань. Окремі елементи конструкції скріплюються між собою тільки методом зварювання. Верхні перемички уварені в основу, а не покладені зверху!

Все це впливає за міцність готового навісу та снігового навантаження.

Наша компанія займається виготовленням навісів. Монтаж здійснюється по Києву і Області. Доставка продукції виконуватися по області в найкоротші терміни.

Продаж

Навіси з полікарбонату ви зможете придбати у нас за оптимальною вартістю. Ознайомтеся з широким вибором продукції. Якщо ж з наявного асортименту вам нічого не підійшло, ви зможете замовити металевий навіс за індивідуальним проектом. Конструкція буде розроблена спеціально для вас з урахуванням вимог і побажань до розмірами, формою, кольором і т. д. Можливе виконання замовлень будь-якого рівня складності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner