Кошик
9 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

Елітні паркани

Металевий паркан із профнастилу або штакетника з цегляними стовпами – гарна огорожа навколо ділянки, покликана не лише забезпечити їй достатній захист, але й надати екстер'єру закінченого вигляду. Найчастіше перевагу елітним парканам із цегли віддають люди, які вважають за краще зробити його один раз. При виборі відповідного варіанту необхідно розуміти якість і вартість цегляного паркану з профнастилом.

Наша компанія пропонує кілька варіантів встановлення такої огорожі.

  1. Точкове бетонування подушки під кожен цегляний стовп, якщо стовпів не багато, не через 3 метри, а тільки для хвіртки та воріт.
  2. Стрічковий фундамент, який поєднує всі стійки між собою бетоном. Цегляні стовпи можна встановлювати у будь-якій кількості. Ширина стандартної стрічки 30 см, глибина 60 см, а опори стовпів встановлюються на глибину не менше метра, все армується та заливається. Доповнити стрічковий фундамент можна цегляною кладкою у кілька рядів.

Між стовпами можна встановити будь-який матеріал: профнастил, євроштакетник, металеві чи ковані секції.

На сьогоднішній день серед багатьох видів огорож найбільшою популярністю користується профнастил і євроштакетник. Паркани, виконані з цих матеріалів міцні та практичні, тому легко забезпечують ділянці захист від непроханих гостей та тварин. Цегляні паркани з профнастилом або штакетником доступні за ціною і при цьому економічні, а кольорове полімерне покриття матеріалу не тільки зумовлює антикорозійну стійкість, але й забезпечує привабливість зовнішнього вигляду.

Ковані вироби

Для тих, кому важливо підкреслити власну індивідуальність, ідеально підійдуть ковані огорожі на фундаменті, але хтось задовільниться і простими зварними огородженнями. Останні являють собою не привертаючі уваги повсякденні конструкції без малюнків та інших ізисків. При цьому варіанти з кованою спорудою, безумовно, уособлюють:

  • розкіш;
  • стиль;
  • достаток;
  • краси.

Вони привернуть увагу, наголосивши при цьому на достатку та унікальності господарів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner