Кошик
9 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

Двері зламостійкі

Ці двері виробляються  передбачає такі класи зламостійкості:

 • Сталеві зламостійкі двері 1 класу протистоять проникненню людини, не обладнаної технічними засобами. Такі двері не можна вибити плечем, ногою;
 • Двері 2-го класу надасть опір зламнику з господарським інструментом (викрутка, плоскогубці);
 • Двері 3-го класу витримує важкі інструменти — лам і фомку;
 • 4-й клас — не можна розкрити сокирою, дрилем, долотом, зубілом;
 • 5-й клас — марні побутові електроінструменти (електропілу, болгарку, дриль);
 • 6-й клас — стійка до потужного спеціального електроінструменту.

Ми виробляємо металеві зламостійкі двері 3-4 класу захисту зламостійкості. Сталеві двері популярні в касах   магазинів, медичних установ, промислових об'єктів, громадських будівель, а також у кімнатах для зберігання зброї — стрілкових тирах, на постах охорони. Іншими словами — скрізь, куди необхідно обмежити небажаний доступ, де зберігаються економічні цінності, зброя.

Зламостійкі вхідні двері та їхні особливості

Компанія  «Укр-метал» є виробником зламостійких дверей 3,4 класу захисту за індивідуальними розмірами клієнта та комплектації. Двері можуть бути однопальні та двопальні залежно від ширини отвору.

Звичайно ж, є технологічна наявність зламостійких вхідних дверей 3, 4 класу захисту від звичайних.

 1. Зламостійкі двері 3 класу захисту — рама дверей, полотно та ребра жорсткості виготовляються обов'язково з 2 мм сталі.
 2. Двері 4 класу захисту — рама дверей, каркас і ребра жорсткості полотна дверей  виготовляються обов'язково з профільної труби зі стінкою 2,5 мм для надання жорсткості конструкції.
 3. На металевих зламостійких дверях можливе використання тільки сувальдних замків із вертикальним приводом для замикання дверей на три боки, і клас замка має відповідати класу захисту злагодженості.
 4. Небажано ставити на зламостійкі вхідні двері приварні елементи, зокрема ручки, скоби, щоб уникнути додаткової можливості розкриття, наприклад, домкратом. Ми рекомендуємо використовувати натискні ручки.
 5. Додатково ми рекомендуємо поставити бронепластини «нормальний», призначені для захисту замка від висвердлювання. Встановлюється така бронепластина під лицьовою панеллю, перед замком. Захисні властивості вона має завдяки сталі, з якої виготовлена (марганцевмісна сталь 65Г завтовшки 2 мм).
 6. Ми  використовується в сталевих дверях 3 класу захисту зламостійкості дверні петлі на опорних підшипниках, а у дверях 4 класу захисту зластойкості посилені дверні петлі (тип гаражних) з можливістю регулювання в разі просідання полотна.
 7. Від стирання  дверних петель конструкції захищають протизнімні штирі діаметром 12-16 мм у кількості 3 штук на бік.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner