Кошик
7 відгуків
Ukr Metal
+380 (50) 190-29-66
+380 (50) 190-29-66Viber
Додати відгук

зламопулестійкі двері

Пропонуємо до продажу кулі —, зламостійкі двері, а також двері в кімнаті зберігання наркотичних і психотропних засобів — надійний захист від несанкціонованого доступу. Вони монтуються в будівельні отвори приміщень і використовуються в сейфових кімнатах і касових вузлах.

Зломопулестійкі броньовані двері мають різні класи стійкості, проте зовні нічим не відрізняються. Внутрішня конструкція й характеристики наповнювачів дверного полотна дають змогу розділити їх на три класи:

  • ДВ3П3 (зламостійкість — III клас, пулестійкість — 3 клас);
  • ДВ2П1 (зламостійкість — II клас; кулястість — 1 клас);
  • ДВ-1 (зломостійкість — I клас).

Конструкція зламостійких дверей містить закріплювальну в дверному отворі раму, виготовлену з листа сталі завтовшки 2 мм, і дверне полотно. Рама сталевої зламостійкої дверей являє собою жорсткий і складний прилеглий до стіни профіль. Також у нас ви можете замовити зламостійкі вхідні двері для захисту вас і ваших близьких.

Дверне полотно — це коробчаста конструкція, в основі якої лежать три аркуші сталі по 2 мм завтовшки кожен, а також спеціальний наповнювач. У закритому стані полотно металевої зламостійкої дверей входить до зачеплення з рамою, утворюючи в такий спосіб протизнімний замок. Завдяки такій конструкції сталеві зламостійкі двері набувають особливої міцності. Це перешкоджає відкриттю броньованих дверей у разі навмисного порушення цілісності петель.

Вхідні броньовані дверцята складаються з рами та полотна, порожнина яких заповнена конструкційним матеріалом, що забезпечує терпкість і пулестійкість.

До обладнання кімнат для зберігання психотропних засобів висуваються особливі інженерні та технічні вимоги. «Укр-метал» виробляє кулісткі двері для спеціальних приміщень із дотриманням передових технологій. Наші двері в кімнату зберігання наркотичних засобів відповідають поставленим вимогам із безпеки.

Зламо- і кулісткі двері обладнані сертифікованими накладними замками різного типу виготовлення (правий або лівий тип відкривання). Для фарбування бронованих вхідних і внутрішніх дверей використовується високоякісна емаль, що наноситься аерозольним методом. Роблячи замовлення, клієнт може вибрати колір із каталогу RAL.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner